Instalacje wod-kan, centralnego ogrzewania i gazowe

INSTALACJE CO

Centralne ogrzewanie jest procesem dostarczania energii cieplnej do pomieszczeń. Ciepło rozprowadzane jest do obiegu grzejników  i systemów podposadzkowych w pomieszczeniach za pomocą wody ciepłej. Woda ciepła odprowadzana do grzejników wytwarzana jest w kotłach centralnego ogrzewania bądź dostarczana z węzłów wymiennikowych.

W chwili obecnej na rynku dostępnych jest wiele metod ogrzewania ( sieć miejska, kotłownie, kominki z płaszczem wodnym, systemy solarne, tradycyjne kotły węglowe). Wybierając odpowiednią dla nas metodę ogrzewania musimy zwrócić uwagę na kilka czynników:

-rodzaj ogrzewanych pomieszczeń

-czas przebywania w danym pomieszczeniu

-możliwości techniczne np. dostępne źródła energii

-uwarunkowania finansowe (koszt montażu wybranej instalacji, koszt eksploatacji)

INSTALACJE WOD-KAN

Oferta nasza jest skierowana do klientów którzy planują budowę nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz do klientów planujących modernizację i naprawę istniejących już instalacji. Jesteśmy otwarci na problemy klientów i zadziałamy natychmiast nawet jeśli chodzi o drobne naprawy i usługi hydrauliczne. Rynek usług wodno-kanalizacyjnych jest szeroko pojęty dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie:

-montaż instalacji wodnej

-montaż instalacji kanalizacyjnej

-wymiana bądź naprawa odcinków instalacji wodnych i kanalizacyjnych

-wymiana urządzeń sanitarnych

-naprawa oraz wymiana pionów kanalizacyjnych oraz wodnych

-wymiana oraz montaż wodomierzy

oraz wiele innych prac hydraulicznych.

INSTALACJE GAZOWE

Prawidłowo wykonana instalacja gazowa gwarantuje pełne bezpieczeństwo, nie stwarza zagrożenia. Obecnie instalacje gazowe są w pełni bezpieczne i nie stwarzają zagrożenia wybuchu gazem. Warunkiem jest jednak jej prawidłowe wykonanie, jak również prawidłowa eksploatacja. Zajmujemy się kompleksową instalacją gazową. Gwarantujemy profesjonalny, bezpieczny montaż na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. 

Nasza oferta obejmuje:

-montaż instalacji gazowej

-wymiana bądź naprawa odcinków instalacji gazowych

-wymiana urządzeń gazowych

-montaż piecyków oraz kotłowni gazowych do wszystkich obiektów

Zadzwoń teraz!